10RN2000
Виробник
ASMETAL
Зовнішній діаметр [мм]
15.95
Dacia
Nissan
Renault
Підвіска і Рульове
Опора кульова (передня/знизу) Renault Kangoo 98- (отвір крепл.10мм))) ASMETAL 10RN2000
Аналоги «ASMETAL 10RN2000»
Опора кульова (передня/знизу) Renault Kangoo 97- (болт 10мм))) MEYLE 16-16 010 4264 MEYLE
Опора кульова RENAULT (Вир-во Febi) FEBI BILSTEIN 06952 FEBI BILSTEIN
Шарова опора Лів/Прав (нижн передн) (діаметр конуса 16mm, з додатковими матеріалами) NISSAN KUBISTAR RENAULT 11, 19 I, 19 I CHAMADE, 19 II, 19 II CHAMADE, 19 II/HATCHBACK, 21 1.0-Electric 09.81- FE FEBI BILSTEIN 10640 FEBI BILSTEIN
Опора кульова переднього нижнього важеля FEBEST 2420-CLIF FEBEST
Кульова опора RENAULT Clio/Kangoo/Megane/Scenic "F "98-"09 ="" LEMFÖRDER LEMFORDER 2889203 LEMFORDER
Опора кульова (D=16.5mm) передня нижня RENAULT KANGOO (97-), MEGANE (96-), SCENIC (99-) (92-00038) AYD 9200038 AYD