38OP4034
Виробник
ASMETAL
Сторона встановлення
Задні
Opel
Saab
Підвіска і Рульове
Втулка стабілізатора (заднього)) Opel Vectra C 02- (d=17mm) ASMETAL 38OP4034
Аналоги «ASMETAL 38OP4034»
Втулка стабілізатора FEBI FEBI BILSTEIN 31066 FEBI BILSTEIN
Подушка стабілізатора MEYLE 6140440004 MEYLE
Втулка стабілізатора (заднього) Opel Vectra C 02- GSP 517184
Втулка стабілізатора JP GROUP 1240601000 JP GROUP
Подушка стабілізатора задн Лів/Прав (17мм) OPEL SIGNUM, VECTRA C, VECTRA C GTS SAAB 9-3 1.6-3.2 04.02-02.15 819 0162 10 FAG 819016210 FAG
Втулка стабілізатора SWAG 40931066 SWAG
Ремкомплект стабілізатора задн Лів/Прав (38мм) OPEL SIGNUM, VECTRA C, VECTRA C GTS SAAB 9-3 1.6-3.2 04.02-02.15 Delphi TD988W Delphi