AD17CH430
Виробник
BLUE PRINT
Застарілий номер
AD17HC430
Довжина [дюйм]
17
Довжина [мм]
430
Дизайн щітки склоочисника
Вигнута щітка склоочисника
Вага [кг]
0.102
Тип кріплення
Кріплення у вигляді гачка
BMW
Daihatsu
Dodge
Ford
Honda
Hyundai
Щітка склоочисника (430мм))) BLUE PRINT AD17CH430
  • 0 відгуків
для перевірки сумісності товару
  • 2 дні
Аналоги «BLUE PRINT AD17CH430»
Щітка склоочисника безкаркасна Bosch Aerotwin 430 мм (17") BOSCH 3397008531 BOSCH
Комплект щіток склоочисника Bosch 420мм BOSCH 3397118500 BOSCH
Щітка склоочисника Denso Hybrid Blade 430mm ="" Denso DENSO DUR043L DENSO
Склоочисник / каркасний / низький профіль / 430 мм. / DENSO DM-043 DENSO
Щітка склоочисника безкаркасна 430мм Flex Beam Blade TRICO Trico FX430
Щітка склоочисника гібридна 430мм ExactFit Hybryd Beam Blade TRICO Trico HF430