AD18FL450
Довжина [дюйм]
18
Довжина [мм]
450
Дизайн щітки склоочисника
Пряма щітка склоочисника
Вага [кг]
0.088
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Щітка склоочисника (450мм))) BLUE PRINT AD18FL450
Аналоги «BLUE PRINT AD18FL450»
Щітка склоочисника безкаркасна Bosch Aerotwin 450 мм (18") BOSCH 3397008532 BOSCH
Щітка склоочисника безкаркасна передн із спойлером (1шт) AP450U Aerotwin Plus 450мм MERCEDES CITAN TOURER (W420), CITAN/MINIVAN (W420), EQT (W420), T (MPV) AIWAYS U6 ALFA ROMEO 159, BRERA 11.91- 3 397 006 945 BOSCH 3397006945 BOSCH
Щітки склоочисника (450/450mm) VW Caddy II/Fiat Doblo/VW T3 86- BOSCH 3 397 118 994 BOSCH
Щітка склоочисника Valeo 575003 Valeo
Щітка склоочисника HYDROCONNECT 450mm ="" Valeo 578504 Valeo
Щітка склоочисника HydroConnect HU45 450mm ="" Valeo 578572 Valeo
Щітка склоочисника безкаркасна 450мм (9 перехідників) JAPKO SJF45 JAPKO