C900423A
Виробник
Cavo
Nissan
Opel
Renault
Гальмівна система
Шланг гальмівний средний Renault Master II (03-) (C900 423A) CAVO Cavo C900423A
Аналоги «Cavo C900423A»
Шланг гальмівний (задній) Renault Master/Opel Movano 98- (L=435mm) MEYLE 16-14 525 0028 MEYLE
Гальмівний шланг гнучкий задн Лів/Прав (довжина 435мм, M10x1/M10x1) RVI MASCOTT OPEL MOVANO A RENAULT MASCOTT, MASTER II, MASTER PRO 1.9D-3.0D 12.97- TRW PHB422 TRW