К-т ланцюга, привід масляного насоса ET ENGINETEAM RS0047 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
RS0047
Виробник
ET ENGINETEAM
Ланцюговий привід
Ланцюг замкнутий
Кількість ланок ланцюга
54
Audi
Seat
Skoda
Volkswagen

Опис

Ланцюг

К-т ланцюга, привід масляного насоса ET ENGINETEAM RS0047

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

2 442 ₴

  • 2 дні
  • Код: 1178232

Самовивіз з магазину

Миколаїв
Безкоштовно

Доставка

На склад «Нової Пошти» На склад «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На відділення Укрпошти На відділення Укрпошти
Тариф перевізника
Кур'єром по Миколаєву (до під'їзду) Кур'єром по Миколаєву (до під'їзду)
Вартість200 ₴

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank Приватбанк оплата частинами

Оплата готівкою, Онлайн карткою Visa/MasterCard (Монобанк), Покупки Частинами Монобанк, Накладений платіж, Безготівковий для фізичних осіб, Безготівковий для юридичних осіб, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «ET ENGINETEAM RS0047»

Ланцюг масляного насоса VAG 1,4 TFSI (вир-во FEBI) FEBI BILSTEIN 40393
  • 0 відгуків

2 102 ₴ сьогодні

Ланцюг приводу грм FEBI FEBI BILSTEIN 40395
  • 0 відгуків

2 196 ₴ завтра

Комплект ланцюга приводу розподільного валу INA 559 0154 30
  • 0 відгуків

20 690 ₴ 2 дні

Ланцюг автомобільний SWAG 30940393
  • 0 відгуків

2 320 ₴ завтра

К-т ланцюга масляного насоса FEBI FEBI BILSTEIN 170308
  • 0 відгуків

3 006 ₴ сьогодні

Шестерня, колінчастий вал ET ENGINETEAM RG0001
  • 0 відгуків

1 286 ₴ завтра

Ланцюг, привід масляного насоса ET ENGINETEAM RC0001
  • 0 відгуків

1 523 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

OEM
  • 03C115225
  • 03C115225A
  • 03C109507AD
  • 03C105209AQ

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →