WFB-19480
Виробник
KAVO
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Щітка склоочисника (480mm) VW Polo/Golf IV/Skoda Octavia/Renault Laguna/Opel Omega 86- PARTS KAVO WFB-19480
  • 0 відгуків
для перевірки сумісності товару
  • 2 дні
Аналоги «KAVO WFB-19480»
Щітка склоочисника безкаркасна Bosch Aerotwin Plus 475 мм (19") BOSCH 3397006946 BOSCH
Щітка склоочисника (480мм))) BLUE PRINT AD19FL480 BLUE PRINT
Щітки склоочисника 475 мм MEYLE 0294751900 MEYLE