CR4150SI025
Виробник
King
Розмір менший за номінальний [мм]
0.25
Ford
Mazda
Двигун і Система вихлопу
Вкладиші шатунні комплект KING FORD ZETEC 1,6/1,8/2,0 ="" King CR4150SI025
  • 0 відгуків
для перевірки сумісності товару
  • сьогодні
Аналоги «King CR4150SI025»
Вкладиші Glyco 01-4148/4 STD
Вкладиші шатунні FORD 0,25mm 1,6 16V-2,0 16V (вир-во GLYCO) Glyco 01-4148/4 0.25MM