WC4006001
Виробник
OXIMO
Сторона встановлення
спереду
Довжина 1 [мм]
600
Довжина 2 [мм]
400
Кількісна одиниця
комплект
Дизайн щітки склоочисника
Пряма щітка склоочисника
Audi
Seat
Skoda
Volkswagen
Деталі кузова
Опис
Комплект щіток склоочисника безкаркасних OXIMO 600+400 мм
Комплект щіток склоочисника безкаркасних 600+400 мм. OXIMO WC4006001
Аналоги «OXIMO WC4006001»
Щітки склоочисника (600/400мм) VW Polo/Skoda Rapid 09- BOSCH 3 397 007 555 BOSCH
Щітки склоочисника (650/450 мм) BMW 5 (F10/F11) BOSCH 3 397 007 523 BOSCH
Щітки склоочисника (600/400mm) VW Up/Skoda Citigo 1.0 11- DPA 99551032602 DPA
Щітки склоочисника (600/400мм))) VW Polo/Skoda Rapid 09- DPA 89980623602 DPA
Щітки склоочисника 530MM DPA 99551032702 DPA
Щітка склоочисника Valeo 578502 Valeo
Щітка склоочисника Valeo 578513 Valeo
Щітка склоочисника HYDROCONNECT 450mm ="" Valeo 578504 Valeo