WC400650
Виробник
OXIMO
Сторона встановлення
спереду
Довжина 1 [мм]
600
Довжина 2 [мм]
350
Кількісна одиниця
комплект
Дизайн щітки склоочисника
Пряма щітка склоочисника
Fiat
Ford
Lancia
Renault
Деталі кузова
Опис
Комплект щіток склоочисника безкаркасних OXIMO 600+350мм
Комплект щіток склоочисника безкаркасних 600+350мм OXIMO WC400650
Аналоги «OXIMO WC400650»
Щітка склоочисника HYDROCONNECT 650mm (HF65B) ="" Valeo 578514 Valeo
Щітка склоочисника HYDROCONNECT 700mm ="" Valeo 578515 Valeo