WD400600
Виробник
OXIMO
Сторона встановлення
спереду
Довжина 1 [мм]
600
Довжина 2 [мм]
400
Кількісна одиниця
комплект
Дизайн щітки склоочисника
Пряма щітка склоочисника
Citroen
Peugeot
Renault
Деталі кузова
Опис
Комплект щіток склоочисника безкаркасних OXIMO 600+400 мм
Комплект щіток склоочисника безкаркасних 600+500 мм. OXIMO WD400600
Аналоги «OXIMO WD400600»
Щітка склоочисника (530мм) Audi 100/Fiat Doblo/MB Sprinter/VW T5 82- Eco BOSCH 3 397 004 671 BOSCH
Щітки склоочисника (600/400мм) Renault Fluence/Symbol/Megane III 08- BOSCH 3 397 007 116 BOSCH
Щітки склоочисника (550/530мм) Renault Kangoo 1.5 dCi 08- BOSCH 3 397 118 906 BOSCH
Комплект каркасних щіток склоочисника. Bosch 530/480 BOSCH 3397001984 BOSCH
Комплект щіток склоочисника безкаркасних. Bosch Aerotwin 530/475 BOSCH 3397118974 BOSCH
Комплект каркасних щіток склоочисника. Bosch 530/530 BOSCH 3397005162 BOSCH
Комплект щіток склоочисника Bosch 530мм BOSCH 3397118925 BOSCH
Щітка склоочисника безкаркасна Bosch Aerotwin Plus 530 мм (21") BOSCH 3397006948 BOSCH