WR039425
Виробник
OXIMO
Дизайн щітки склоочисника
Пряма щітка склоочисника
Сторона встановлення
позаду
Довжина [мм]
425
BMW
Деталі кузова
Щітка склоочисника безкаркасна задн (1шт) 425мм BMW 5 (E34), 5 (E39), X5 (E53) 07.91-10.06 OX OXIMO WR039425
Аналоги «OXIMO WR039425»
Щітка склоочисника каркасна задня Bosch Rear 430 мм (17") BOSCH 3397004561 BOSCH