WR102250
Виробник
OXIMO
Сторона встановлення
позаду
Довжина [мм]
250
Дизайн щітки склоочисника
Пряма щітка склоочисника
Seat
Skoda
Volkswagen
Деталі кузова
Опис
Щітка склоочисника OXIMO 250 мм (10")
Щітка склоочисника безкаркасна задн (1шт) 250мм DS DS 4 II RENAULT AUSTRAL SEAT ARONA, MII SKODA CITIGO, E-CITIGO, FABIA IV VW LOAD UP!, SCIROCCO III, T-CROSS, UP! 05.08- OX OXIMO WR102250
Аналоги «OXIMO WR102250»
Щітка склоочисника (задня) (250mm) Opel Astra/Peugeot 308 21- BOSCH 3 397 008 058 BOSCH