WR420340
Виробник
OXIMO
Сторона встановлення
позаду
Довжина [мм]
340
Дизайн щітки склоочисника
Пряма щітка склоочисника
BMW
Деталі кузова
Щітка склоочисника безкаркасна задн (1шт) 340мм BMW 3 (E91) 12.04-12.12 OX OXIMO WR420340
Аналоги «OXIMO WR420340»
Щітка склоочисника безкаркасна задня Bosch Aerotwin Rear 330 мм (13") BOSCH 3397008004 BOSCH