WR450380
Виробник
OXIMO
Сторона встановлення
позаду
Довжина [мм]
380
Дизайн щітки склоочисника
Пряма щітка склоочисника
Volkswagen
Деталі кузова
Опис
Щітка склоочисника OXIMO 380mm
Щітка склоочисника 380mm OXIMO WR450380
Аналоги «OXIMO WR450380»
Щітка склоочисника безкаркасна Bosch Aerotwin Rear 380 мм (15") BOSCH 3397016087 BOSCH