WR590300
Виробник
OXIMO
Сторона встановлення
позаду
Довжина [мм]
300
Дизайн щітки склоочисника
Вигнута щітка склоочисника
Hyundai
KIA
Деталі кузова
Щітка склоочисника поворотн. задн (1шт) 300мм HYUNDAI GRAND SANTA FÉ, I30, IX35, SANTA FÉ III, SANTA FÉ III/SUV KIA CEE\'D, PICANTO II, PRO CEE\'D, SORENTO III, SPORTAGE III 12.06- OX OXIMO WR590300
Аналоги «OXIMO WR590300»
Щітка склоочисника каркасна задня Bosch Rear 310 мм (12") BOSCH 3397011678 BOSCH
Важіль склоочисника (задній) Kia Sportage 10-/Hyundai Tucson 04- (+щітка) (L= 406mm) AIC 56819 AIC