WR680350
Довжина [мм]
350
Дизайн щітки склоочисника
Вигнута щітка склоочисника
Daihatsu
Hyundai
Jeep
KIA
Lexus
Mazda
Опис
Щітка склоочисника OXIMO 350 мм
Щітка склоочисника поворотн. задн (1шт) 350мм DAIHATSU SIRION HYUNDAI ACCENT III, H-1 CARGO, H-1 TRAVEL, I40 I CW, NEXO, SANTA FÉ II, TUCSON, TUCSON/SUV JEEP CHEROKEE KIA BORREGO 01.98- OX OXIMO WR680350
Аналоги «OXIMO WR680350»
Щітка склоочисника каркасна задня Bosch Rear 310 мм (12") BOSCH 3397011678 BOSCH
Щітка склоочисника (350мм) BOSCH 3 397 011 430 BOSCH