WR750325
Виробник
OXIMO
Сторона встановлення
позаду
Довжина [мм]
325
Дизайн щітки склоочисника
Пряма щітка склоочисника
Audi
BMW
Porsche
Деталі кузова
Опис
Щітка склоочисника OXIMO 325 мм (13")
Щітка склоочисника безкаркасна задн (1шт) 325мм MERCEDES B SPORTS TOURER (W247), C ALL-TERRAIN (S206), C T-MODEL (S206), CITAN TOURER (W420), CLA SHOOTING BRAKE (X118) 10.08- OX OXIMO WR750325
Аналоги «OXIMO WR750325»
Щітка склоочисника безкаркасна задня Bosch Aerotwin Rear 330 мм (13") BOSCH 3397008635 BOSCH
Щітка склоочисника (задня) (330mm) Audi Q5 08-17 DPA 99551814802 DPA