6200-2RSH
Виробник
SKF (Швеція)
Підшипник кульковий d>30 SKF 6200-2RSH
Аналоги «SKF 6200-2RSH»
Стартер 12V 2.00kW AS-PL S6024
Стартер 24V 4.00kW AS-PL S0037