101300SX
Виробник
STELLOX
Щетка стеклоочистителя STELLOX 101300SX
  • Код: 1598008
Передоплата 50%
Наявність:
Аналоги «STELLOX 101300SX»
Щітка склоочисника (задня) (300mm) BMW 1 (F20)/X5 (F15/F85) 97- BOSCH 3 397 011 432 BOSCH
Щітка склоочисника (задня) (300mm) Renault Scenic 09-/Ford Focus/Citroen C4 04- BOSCH 3 397 004 990 BOSCH
Щітка склоочисника (задня) (300mm) Toyota Avensis/Rav IV/Mazda 6 02- BOSCH 3 397 011 630 BOSCH
Щітка склоочисника каркасна Bosch Twin 580 мм (23") BOSCH 3397011429 BOSCH
Щітка склоочисника каркасна задня Bosch Rear 310 мм (12") BOSCH 3397004628 BOSCH
Щітка склоочисника каркасна задня Bosch Rear 310 мм (12") BOSCH 3397011814 BOSCH
Склоочисник задній / 250 мм. / BOSCH 3397011629 BOSCH
Комплект щіток склоочисника безкаркасних. 600/400 DPA 99981766002 DPA
Задня щітка склоочисника Denso Rear 250мм DENSO DRA-025 DENSO
Задня щітка склоочисника Denso Rear 300мм DENSO DRA-030 DENSO