AD20CH500
Виробник
BLUE PRINT
Застарілий номер
AD20HC500
Довжина [дюйм]
20
Довжина [мм]
500
Дизайн щітки склоочисника
Вигнута щітка склоочисника
Вага [кг]
0.12
Тип кріплення
Кріплення у вигляді гачка
Acura
Alfa Romeo
BMW
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Щітка склоочисника (500мм))) BLUE PRINT AD20CH500
Аналоги «BLUE PRINT AD20CH500»
Щітка склоочисника (500mm) Audi A4/A6/A8 07-/Ford Focus IV/Transit V363 12-/Renault Clio 98- BOSCH 3 397 006 947 BOSCH
Щітка склоочисника (500мм))) Audi A6/Citroen Jumpy/Fiat Ducato/Fiat Scudo/VW LT 75- Eco BOSCH 3 397 004 670 BOSCH
Комплект щіток склоочисника безкаркасних. Bosch BOSCH 3397009081 BOSCH
Щітка склоочисника каркасна Bosch ECO 480 мм (19") BOSCH 3397004669 BOSCH
Комплект щіток склоочисника безкаркасних. Bosch Aerotwin 550/500 BOSCH 3397118905 BOSCH
Комплект склоочисників / каркасні / 500 • 500 мм. / BOSCH 3397118560 BOSCH
Щітки склоочисника (530/500мм))) VW T4 1.8-2.5 TDI 93-03 BOSCH 3 397 118 986 BOSCH
Щітки склоочисника (530/500мм))) BMW 3 (E36)/Ford Mondeo 90-00 BOSCH 3 397 118 404 BOSCH
Комплект щіток склоочисника Bosch 500мм BOSCH 3397005161 BOSCH