AD24CH600
Виробник
BLUE PRINT
Застарілий номер
AD24HC600
Довжина [дюйм]
24
Довжина [мм]
600
Дизайн щітки склоочисника
Вигнута щітка склоочисника
Вага [кг]
0.16
Тип кріплення
Кріплення у вигляді гачка
BMW
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Dodge
Fiat
Щітка склоочисника 600 мм (вир-во Blue Print) BLUE PRINT AD24CH600
Аналоги «BLUE PRINT AD24CH600»
Комплект щіток склоочисника BMW 61610039697 BMW Оригінал
Щітка склоочисника 600 мм (24") VALEO Valeo 575008 Valeo
Щітки склоочисника (600/500мм) BMW X5/X6 07- Aerotwin (безкаркасна) BOSCH 3 397 118 970 BOSCH
Щітки склоочисника (600/600мм) VW T5 Aerotwin BOSCH 3 397 118 938 BOSCH
Щітки склоочисника TW 600 L600 - кратн. 10 шт ="" Bosch BOSCH 3397018300 BOSCH
Щітка склоочисника каркасна Bosch ECO 450 мм (18") BOSCH 3397004668 BOSCH