AD24FL600
Довжина [дюйм]
24
Довжина [мм]
600
Дизайн щітки склоочисника
Пряма щітка склоочисника
Вага [кг]
0.127
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chevrolet
Citroen
Dodge
Щітка склоочисника (600мм))) BLUE PRINT AD24FL600
Аналоги «BLUE PRINT AD24FL600»
Щітка склоочисника 600 мм (24") VALEO Valeo 575008 Valeo
Щітка склоочисника безкаркасна Bosch Aerotwin Plus 600 мм (24") BOSCH 3397006951 BOSCH
Щітки склоочисника (575mm) MB A-class (W169)/C-class (W203) 00- BOSCH 3 397 006 950 BOSCH
Щітка склоочисника безкаркасна Bosch Aerotwin 600 мм (24") BOSCH 3397008538 BOSCH
Щітки склоочисника (600/600 мм) MB C-class (W204)/E-class (W212) 11- BOSCH 3 397 009 825 BOSCH
Щітка склоочисника Valeo 578579 Valeo
Щітка склоочисника (600мм))) Audi A1/A3/A4/A5/Alfa Romeo Giulia/Mito 99- VALEO Valeo 578511 Valeo
Щітка склоочисника VALEO Valeo 577841 Valeo
Щітка склоочисника (580mm) MB Citan (W415) 12-21 OM607/OM608/Renault Kangoo08- VALEO Valeo 578510 Valeo
Щітка склоочисника безкаркасна 600мм (9 перехідників) JAPKO SJF60 JAPKO