AD30FL760
Виробник
BLUE PRINT
Довжина [дюйм]
30
Довжина [мм]
760
Дизайн щітки склоочисника
Пряма щітка склоочисника
Вага [кг]
0.16
Audi
BMW
Citroen
Ford
Peugeot
Renault
Щітка склоочисника (760мм))) BLUE PRINT AD30FL760
Аналоги «BLUE PRINT AD30FL760»
Щітка склоочисника безкаркасна передн із спойлером (1шт) AP750U Aerotwin Plus 750мм DS DS 4 CITROEN C4 II, C4 PICASSO I, C4 PICASSO II FORD B-MAX, C-MAX II, TOURNEO CUSTOM V362 01.08- 3 397 006 954 BOSCH 3397006954 BOSCH
Комплект щіток склоочисника Bosch 750мм BOSCH 3397014214 BOSCH
ЩІТКА СКЛООЧИСНИКА AEROTWIN 3 397 018 960 BOSCH 3397018960 BOSCH
Щітка склоочисника (750mm) Ford Transit Custom 12-/Renault Scenic III 09- (безкаркасна) VALEO Valeo 578518 Valeo
Щітка склоочисника Valeo 575011 Valeo
Комплект склоочисників SILENCIO FLAT BLADE SET / безкаркасні / 750 • 750 мм. / + спойлер / VALEO Valeo 577878 Valeo