DCN02005
Виробник
DENSO (Японія)
Вага [г]
5395
Холодоагент
R 134a
Товщина [мм]
16
Ширина (мм)
518
Висота [мм]
386.2
Розміри радіатора
518 x 386.2 x 16
Матеріал
алюміній
Додатковий артикул / додаткова інформація 2
з осушувачем
Audi
Охолодження та опалення
Радіатор кондиціонера 1.6MPI 8V, 1.8MPI Turbo, 1.9TDI 8V, 2.5TDI 24V, 2.0MPI 20V, 2.4MPI 30V, 3.0MPI 30V AUDI A4 04-08, A4 00-04, A6 97-04 DENSO DCN02005
для перевірки сумісності товару
  • 2 дні
Передоплата 10%