WCB-26660
Виробник
KAVO
Citroen
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
KIA
Щітка склоочисника (660mm) BMW X5 (F15/F85)/Ford Transit 00-14/MB Vito (W638/W639) PARTS KAVO WCB-26660
Аналоги «KAVO WCB-26660»
Щітка склоочисника поворотн. передн (1шт) 650U Twin Truck 650мм MERCEDES A (W168), ATEGO, ATEGO 2, ATEGO 3, AXOR, AXOR 2, NG ACURA TSX CHRYSLER CARAVAN, GRAND VOYAGER III, GRAND VOYAGER V 08.73- 3 397 004 587 BOSCH 3397004587 BOSCH
Щітка склоочисника каркасна Bosch Twin 600 мм (24") BOSCH 3397004586 BOSCH
Щітка склоочисника (660мм))) BLUE PRINT AD26CH660 BLUE PRINT
Склоочисник VALEO SILENCIO CONVENTIONAL / 600 мм / каркасний / VALEO Valeo 574141 Valeo
Щітка склоочисника (650mm) Opel Movano 2.3 CDTI/Renault Master 2.3 dCi 10- VALEO Valeo 574145 Valeo
Щітка склоочисника каркасна Denso Standard 650 мм (26") DENSO DM565 DENSO