AD26CH660
Виробник
BLUE PRINT
Застарілий номер
AD26HC660
Довжина [дюйм]
26
Довжина [мм]
660
Дизайн щітки склоочисника
Вигнута щітка склоочисника
Вага [кг]
0.198
Тип кріплення
Кріплення у вигляді гачка
Acura
Chrysler
Citroen
Fiat
Ford
Honda
Щітка склоочисника (660мм))) BLUE PRINT AD26CH660
Аналоги «BLUE PRINT AD26CH660»
Комплект щіток склоочисника BMW 61610039697 BMW Оригінал
Щітки склоочисника (650/650mm) Land Rover Range Rover III 3.0-5.0 02-12 BOSCH 3 397 005 808 BOSCH
Щітки склоочисника (600/500мм) MB Sprinter 96-06/BMW X5/X6 13- BOSCH 3 397 118 910 BOSCH
Щітка склоочисника поворотн. передн (1шт) 650U Twin Truck 650мм MERCEDES A (W168), ATEGO, ATEGO 2, ATEGO 3, AXOR, AXOR 2, NG ACURA TSX CHRYSLER CARAVAN, GRAND VOYAGER III, GRAND VOYAGER V 08.73- 3 397 004 587 BOSCH 3397004587 BOSCH
Щітка склоочисника каркасна Bosch ECO 650 мм (26") BOSCH 3397011402 BOSCH
Щітка склоочисника каркасна Bosch Twin 650 мм (26") BOSCH 3397018963 BOSCH
Комплект щіток склоочисника безкаркасних. Bosch Aerotwin 600/500 BOSCH 3397014271 BOSCH
Щітки склоочисника (650/650mm) Citroen C8/Peugeot 807 02- BOSCH 3 397 118 913 BOSCH
Комплект склоочисників / каркасні / 650 • 650 мм. / BOSCH 3397118320 BOSCH