WFB-22550
Виробник
KAVO
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Щітка склоочисника (550mm) Audi/BMW/Citroen/Daewoo/Daf/Jeep/Kia/MB/Opel/Peugeot PARTS KAVO WFB-22550
  • 0 відгуків
для перевірки сумісності товару
  • 2 дні
Аналоги «KAVO WFB-22550»
Щітка склоочисника безкаркасна Bosch Aerotwin Plus 550 мм (22") BOSCH 3397006949 BOSCH
Щітка склоочисника (550мм))) VW T5 MEYLE 029 550 2200 MEYLE