NI-LS-12697
Виробник
MOOG
Сторона встановлення
Передні
Стійка
Сполучна штанга
Розмір різьби 1
Довжина [мм]
Розмір різьби 2
Діаметр 1 [мм]
Діаметр 2 (мм)
Діаметр 3 (мм)
Тип контейнера
Коробка
Довжина упаковки
34.5
Ширина упаковки [см]
8.5
Висота упаковки [см]
6.5
Nissan
Підвіска і Рульове
Тяга стабілізатора MOOG NI-LS-12697
Аналоги «MOOG NI-LS-12697»
Стійка стабілізатора передн Лів/Прав 255mm NISSAN CUBE, MICRA III, MICRA IV, MICRA V, NOTE, NV200, NV200 / EVALIA, TIIDA 0.9-1.8 03.02- FE FEBI BILSTEIN 42568 FEBI BILSTEIN
Тяга стабілізатора (переднього) Nissan Micra 1.4/1.6 03- (L=248 мм) FEBI BILSTEIN 21810 FEBI BILSTEIN
Тяга стабілізатора MEYLE 35-16 060 0021/HD MEYLE
Стійка стабілізатора передн Лів/Прав 126mm KIA RETONA, SPORTAGE 2.0/2.0D 04.94-08.03 FE FEBI BILSTEIN 41666 FEBI BILSTEIN