WC350650
Виробник
OXIMO
Сторона встановлення
спереду
Довжина 1 [мм]
650
Довжина 2 [мм]
350
Кількісна одиниця
комплект
Дизайн щітки склоочисника
Пряма щітка склоочисника
Chevrolet
Hyundai
KIA
Nissan
Opel
Деталі кузова
Опис
Комплект щіток склоочисника безкаркасних OXIMO 650+350 мм
Комплект щіток склоочисника безкаркасних 650+350 мм OXIMO WC350650
Аналоги «OXIMO WC350650»
Щітки склоочисника (650/340mm) Chevrolet Trax/Opel Mokka 12- BOSCH 3 397 007 583 BOSCH
Щітка склоочисника Valeo 574309 Valeo
Щітка склоочисника SWF 119278
Комплект склоочисників VALEO / безкаркасні / 650 • 350 мм. / VALEO Valeo 574663 Valeo
Комплект щеток 650мм + 340мм BOSCH A583S BOSCH