WR102330
Виробник
OXIMO
Сторона встановлення
позаду
Довжина [мм]
330
Дизайн щітки склоочисника
Пряма щітка склоочисника
Seat
Skoda
Volkswagen
Деталі кузова
Опис
Щітка склоочисника OXIMO 330 мм (13")
Щітка склоочисника 330 мм (13") OXIMO WR102330
Аналоги «OXIMO WR102330»
Щітка склоочисника безкаркасна задня Bosch Aerotwin Rear 330 мм (13") BOSCH 3397008713 BOSCH
Щітка склоочисника (задня) (330mm) Audi Q5 08-17 DPA 99551814802 DPA