WR304300
Виробник
OXIMO
Сторона встановлення
позаду
Довжина [мм]
300
Дизайн щітки склоочисника
Вигнута щітка склоочисника
Citroen
Ford
KIA
Nissan
Opel
Renault
Опис
Щітка склоочисника OXIMO 300 мм (12")
Щітка склоочисника 300 мм (12") OXIMO WR304300
Аналоги «OXIMO WR304300»
Щітка склоочисника (задня) (300mm) Renault Scenic 09-/Ford Focus/Citroen C4 04- BOSCH 3 397 004 990 BOSCH
Щітка склоочисника каркасна задня Bosch Rear 310 мм (12") BOSCH 3397011814 BOSCH
Щітка склоочисника (задня) (300mm) Renault Scenic III 09- VALEO Valeo 574202 Valeo
Задня щітка склоочисника Denso Rear 300мм DENSO DRB-030 DENSO
Щітка склоочисника Valeo 574201 Valeo
Щітка склоочисника SWF 116516
Щітка склоочис. 300 скла заднього (вир-во) Denckermann VD20007 Denckermann
Щітка склоочисника каркасна 300 мм (12") EUROREPAR 1623235280
Щітка склоочисника каркасна 300 мм / 12” OXIMO WUS300