WR560300
Виробник
OXIMO
Сторона встановлення
позаду
Довжина [мм]
300
Дизайн щітки склоочисника
Вигнута щітка склоочисника
Chevrolet
Hyundai
KIA
Деталі кузова
Щітка склоочисника поворотн. задн (1шт) 300мм CHEVROLET CAPTIVA HYUNDAI TUCSON KIA SPORTAGE II 08.04- OX OXIMO WR560300
Аналоги «OXIMO WR560300»
Щітка склоочисника каркасна задня Bosch Rear 310 мм (12") BOSCH 3397011678 BOSCH
Щітка склоочисника (задня) (300mm) Chevrolet Captiva/Hyundai Tucson 04- BOSCH 3 397 011 628 BOSCH
Важіль склоочисника (задній) Kia Sportage 10-/Hyundai Tucson 04- (+щітка) (L= 406mm) AIC 56819 AIC