WR600400
Виробник
OXIMO
Сторона встановлення
позаду
Довжина [мм]
400
Дизайн щітки склоочисника
Вигнута щітка склоочисника
Lexus
Toyota
Деталі кузова
Щітка склоочисника поворотн. задн (1шт) 400мм LEXUS GX, RX TOYOTA AVENSIS VERSO, LAND CRUISER PRADO, PREVIA I, PREVIA II, PREVIA III, YARIS VERSO 01.90- OX OXIMO WR600400
Аналоги «OXIMO WR600400»
Щітка склоочисника (задня) (380mm) VW Caddy III 04-15 BOSCH 3 397 004 764 BOSCH
Щітка склоочисника (задня) (400mm) VW T5/Caddy III 03-15 DPA 99550104602 DPA