WR660300
Довжина [мм]
300
Дизайн щітки склоочисника
Вигнута щітка склоочисника
Citroen
Daihatsu
Fiat
Hyundai
Jeep
Land Rover
Щітка склоочисника поворотн. задн (1шт) 300мм CITROEN C1 II DAIHATSU CUORE VI, CUORE VII, MATERIA, TREVIS, YRV FIAT FREEMONT HYUNDAI I20 I JEEP GRAND CHEROKEE IV 05.00- OX OXIMO WR660300
Аналоги «OXIMO WR660300»
Щітка склоочисника (задня) (300mm) Toyota Avensis/Rav IV/Mazda 6 02- BOSCH 3 397 011 630 BOSCH
Щітка склоочисника каркасна Bosch Twin 580 мм (23") BOSCH 3397011429 BOSCH
Щітка склоочисника каркасна задня Bosch Rear 310 мм (12") BOSCH 3397011814 BOSCH
Щітка склоочисника (задня) (300mm) Renault Scenic III 09- VALEO Valeo 574202 Valeo
Задня щітка склоочисника Denso Rear 300мм DENSO DRA-030 DENSO
Задня щітка склоочисника Denso Rear 300мм DENSO DRB-030 DENSO
Щітка склоочисника (задня) (300mm) Toyota Avensis/Rav IV/Mazda 6 02- VALEO Valeo 574205 Valeo