AD19FL480
Довжина [дюйм]
19
Довжина [мм]
480
Дизайн щітки склоочисника
Пряма щітка склоочисника
Вага [кг]
0.1
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chevrolet
Citroen
Daewoo
Щітка склоочисника (480мм))) BLUE PRINT AD19FL480
Аналоги «BLUE PRINT AD19FL480»
Комплект щіток склоочисника безкаркасних. Bosch Aerotwin 475/475 BOSCH 3397118900 BOSCH
Щітка склоочисника безкаркасна Bosch Aerotwin Plus 475 мм (19") BOSCH 3397006946 BOSCH
Щітка склоочисника безкаркасна передн із спойлером (1шт) AR19U Aerotwin Retrofit 475мм VOLVO 740 ALFA ROMEO 145, 146, 166 AUDI A3 BMW 3 (E46), Z3 (E36) CADILLAC CTS CHERY TIGGO 08.84- 3 397 008 533 BOSCH 3397008533 BOSCH
Щітка склоочисника Valeo 575004 Valeo
Щітка склоочисника Valeo 578573 Valeo
Щітка склоочисника безкаркасна 480мм (9 перехідників) JAPKO SJF48 JAPKO