ADH23041
Виробник
BLUE PRINT
Застарілий номер
ADH23058
Внутрішній діаметр
150
Зовнішній діаметр [мм]
210
Число зубців
20
Додатковий артикул / додаткова інформація 2
з вичавним підшипником
Вага [кг]
4.940
Діаметр центрування [мм]
23
Необхідна кількість
1
З багатьох частин
З 3 частин
Дотримуватись сервісної інформації
Honda
Зчеплення та трансмісія
Комплект зчеплення Honda Civic 87-01 (+вижимний) (d=210mm) BLUE PRINT ADH23041
  • 0 відгуків
для перевірки сумісності товару
  • 2 дні
Комплектуючі - «BLUE PRINT ADH23041»
Підшипник вижимний Honda (вир-во Blue Print) BLUE PRINT ADH23311 BLUE PRINT
Аналоги «BLUE PRINT ADH23041»
Комплект зчеплення Honda Civic 1.8 i-VTEC 05- (d=230mm) (+вижимний))) LuK 622 3329 00 LuK
Вижимне пристосування зчеплення SACHS 3151 600 701 SACHS
Комплект зчеплення з підшипником (217мм)).) HONDA CIVIC IX, CIVIC VII, CIVIC VIII 1.4 11.00-12.16 VAL Valeo 826764 Valeo
Комплект зчеплення LUK LuK 620310800 LuK
Підшипник вижимний Honda Accord/Civic/HR-V/Jazz 1.2-1.8 91- LuK 500 0668 10 LuK
Зчеплення HONDA CIVIC IX, CIVIC VIII Hatchback, 05- (вир-во LUK) LuK 622 3415 00 LuK
Комплект зчеплення з підшипником (213мм) HONDA CIVIC V, CIVIC VI, CIVIC VII, CRX III, HR-V 1.4-1.8 10.91- VAL Valeo 801607 Valeo